Роман ShaRP (roman_sharp) wrote,
Роман ShaRP
roman_sharp

Для любителей этого дела. Новости СБ ОУН

У вас, конечно, может возникнуть вопрос - а чего это меня, врага народа, потянуло на сайт СБУ. Отвечаю: я искал там какое-то подтверждение данных о раздаче российских паспортов, о которых голословно пропагандят стретовичи и огрызки. А его там нет. Чего есть - я уже в прошлых постах дал.

Ну и сейчас добавлю жемчужин.

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=81340&cat_id=39574
Радник Голови СБ України з науково-дослідницької роботи, співробітник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович узяв участь у заходах із вшанування пам’яті Головного командира УПА генерал-хорунжого Василя Кука. Заходи відбувалися у Києві та його рідному селищі Красному Львівської області, де похований генерал-хорунжий.
...
У своєму виступі на пам’ятному віче Володимир В’ятрович відзначив: «Покоління нескорених вже майже відійшло від нас. Із сотень тисяч рішучих юнаків та дівчат, які в 1920-1950-ті відважно піднялися на боротьбу, сьогодні залишилися одиниці. Феномен Кука у тому, що він чітко знав, чого хоче і докладав усіх зусиль для досягнення мети. Чітка спрямованість дій, незважаючи на перипетії життєвого шляху, яскраво проявляється у всій його біографії. Він був одним із тих, для кого справа визволення його народу не була чимось абстрактним, а цілком конкретним і особистим дороговказом. Тому він, простий сільський хлопець, син залізничника, із багатодітної сім’ї став студентом юридичного факультету. Тому він зумів пожертвувати цим своїм здобутком, промінявши навчання і перспективи юриста на життя революціонера. Ставши на цей шлях, Кук йшов до кінця – він не від’їхав на еміграцію в момент небезпеки, а перейшов у підпілля. В 1937 став першим підпільником ОУН, залишався ним до 1954, коли був захоплений в полон як останній його керівник.»

Детальніше можна прочитати у статті В.В’ятровича «Рік без генерала» на http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1386
Прес-центр СБ України


С официального сайта Службы Безопасности Украины идет переход на националистический портал, сайт www.ukrnationalism.org.ua, "украшенный" символом ОУН, националистической и террористической организации, до Второй Мировой войны и в первой ее половине строившей свою идеологию по образцу фашизма и инструктировавшей своих членов уничтожать людей "вражеской" этнической принадлежности

Самое мягкое, что я могу сказать по этому поводу - это то, что поддерживать такую политику и таких политиков я не собираюсь. Наоборот, я собираюсь характеризовать ее крайне негативно, а поддерживать, по возможности, борьбу с ней.Р.S. Хорошее дополнение от Андрея Манчука.
Tags: фашизация
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments